Магазины Scandinavian Outdoor

Helsinki Forum

Yrjönkatu 29, 00100 Helsinki
forum@scandinavianoutdoor.com
Телефон +358 10 3970 410
По выходным 10-18
Суббота 10-18
Воскресенье

Vantaa Tammisto

Nilsaksenpolku 2, 01510 Vantaa
tammisto@scandinavianoutdoor.com
Телефон +358 10 397 0420
По выходным 10-20
Суббота 10-18
Воскресенье 12-18

Tampere Ratina

Vuolteenkatu 1, 3 krs., Tampere
tampere@scandinavianoutdoor.com
Телефон +358 103 970 430
По выходным 10-19
Суббота 10-16
Воскресенье 12-16

Hei, telttanäyttelymme on avattu!


Näytttely on avoinna arkisin klo 11-17 (poisluettuna ruokatunti)

lauantaisin 12-16

muina aikoina kysy esittelyä henkilökunnaltamme myymälän puolelta!

Turku Hansa

Eerikinkatu 15, 20100 Turku
turku@scandinavianoutdoor.com
Телефон +358 10 3970 510
По выходным
Суббота
Воскресенье

MYYMÄLÄ ON SULJETTU TOISTAISEKSI, AVAAMME 8.6.2020

Raisio Kuninkoja

Kuninkojankaari 1, 20320 Turku
kuninkoja@scandinavianoutdoor.com
Телефон +358 10 3970 560
По выходным 10:00 - 20:00
Суббота 10:00 - 18:00
Воскресенье 12:00 - 18:00

Myymälämme on avoinna Helatorstaina klo 12.00-18.00

Pori

Siltapuistokatu 14, 28100 Pori
pori@scandinavianoutdoor.com
Телефон +358 10 3970 540
По выходным 11-18
Суббота 10-16
Воскресенье

Salo

Vilhonkatu 11-13, 24240 Salo
salo@scandinavianoutdoor.com
Телефон +358 10 3970 520
По выходным
Суббота
Воскресенье

MYYMÄLÄ ON SULJETTU TOISTAISEKSI!


Kannamme vastuun korona viruksen leviämisestä ja olemme sulkeneet myymälän toistaiseksi. Seuraa ilmoitteluamme osoitteessa www.scandinavianoutdoor.fi ajankohtaisesta aukioloajoistamme.

Verkkokauppa | Webstore

Lukkosepänkatu 7, 20320 Turku
sales@scandinavianoutdoor.com
Телефон +358 44 7751727
По выходным Phone: 10-14 / Chat 8-20
Суббота
Воскресенье

Corporate Headquarters (Office Only, NO STORE).