Магазины Scandinavian Outdoor

Helsinki Forum

Yrjönkatu 29, 00100 Helsinki
forum@scandinavianoutdoor.com
Телефон +358 10 3970 410
По выходным
Суббота
Воскресенье

MYYMÄLÄ ON SULJETTU TOISTAISEKSI!


Kannamme vastuun korona viruksen leviämisestä ja olemme sulkeneet myymälän toistaiseksi. Seuraa ilmoitteluamme osoitteessa www.scandinavianoutdoor.fi ajankohtaisesta aukioloajoistamme.

Vantaa Tammisto

Nilsaksenpolku 2, 01510 Vantaa
tammisto@scandinavianoutdoor.com
Телефон +358 10 397 0420
По выходным
Суббота
Воскресенье

MYYMÄLÄ ON SULJETTU TOISTAISEKSI!


Kannamme vastuun korona viruksen leviämisestä ja olemme sulkeneet myymälän toistaiseksi. Seuraa ilmoitteluamme osoitteessa www.scandinavianoutdoor.fi ajankohtaisesta aukioloajoistamme.

Tampere Ratina

Vuolteenkatu 1, 3 krs., Tampere
tampere@scandinavianoutdoor.com
Телефон +358 103 970 430
По выходным
Суббота
Воскресенье

MYYMÄLÄ ON SULJETTU TOISTAISEKSI!


Kannamme vastuun korona viruksen leviämisestä ja olemme sulkeneet myymälän toistaiseksi. Seuraa ilmoitteluamme osoitteessa www.scandinavianoutdoor.fi ajankohtaisesta aukioloajoistamme.

Turku Hansa

Eerikinkatu 15, 20100 Turku
turku@scandinavianoutdoor.com
Телефон +358 10 3970 510
По выходным
Суббота
Воскресенье

MYYMÄLÄ ON SULJETTU TOISTAISEKSI!


Kannamme vastuun korona viruksen leviämisestä ja olemme sulkeneet myymälän toistaiseksi. Seuraa ilmoitteluamme osoitteessa www.scandinavianoutdoor.fi ajankohtaisesta aukioloajoistamme.

Raisio Kuninkoja

Kuninkojankaari 1, 20320 Turku
kuninkoja@scandinavianoutdoor.com
Телефон +358 10 3970 560
По выходным 10:00 - 18:00
Суббота 10:00 - 16:00
Воскресенье 12:00 - 16:00

Huom. Poikkeusaukioloajat toistaiseksi.

Pori

Siltapuistokatu 14, 28100 Pori
pori@scandinavianoutdoor.com
Телефон +358 10 3970 540
По выходным
Суббота
Воскресенье

MYYMÄLÄ ON SULJETTU TOISTAISEKSI!


Kannamme vastuun korona viruksen leviämisestä ja olemme sulkeneet myymälän toistaiseksi. Seuraa ilmoitteluamme osoitteessa www.scandinavianoutdoor.fi ajankohtaisesta aukioloajoistamme.

Salo

Vilhonkatu 11-13, 24240 Salo
salo@scandinavianoutdoor.com
Телефон +358 10 3970 520
По выходным
Суббота
Воскресенье

MYYMÄLÄ ON SULJETTU TOISTAISEKSI!


Kannamme vastuun korona viruksen leviämisestä ja olemme sulkeneet myymälän toistaiseksi. Seuraa ilmoitteluamme osoitteessa www.scandinavianoutdoor.fi ajankohtaisesta aukioloajoistamme.

Verkkokauppa | Webstore

Lukkosepänkatu 7, 20320 Turku
sales@scandinavianoutdoor.com
Телефон +358 44 7751727
По выходным Puhelin: 10-14 / Chat 8-20
Суббота
Воскресенье

Corporate Headquarters (Office Only, NO STORE).