Магазины Scandinavian Outdoor

Helsinki Forum

Yrjönkatu 29, 00100 Helsinki
forum@scandinavianoutdoor.com
Телефон +358 10 3970 410
По выходным 10:00 - 20:00
Суббота 10:00 - 18:00
Воскресенье 12:00 - 18:00

Vantaa Tammisto

Nilsaksenpolku 2, 01510 Vantaa
tammisto@scandinavianoutdoor.com
Телефон +358 10 397 0420
По выходным 10:00 - 20:00
Суббота 10:00 - 18:00
Воскресенье 12:00 - 18:00

Tampere Ratina

Vuolteenkatu 1, Tampere
tampere@scandinavianoutdoor.com
Телефон +358 103 970 430
По выходным 10.00 - 20.00
Суббота 10.00 - 18.00
Воскресенье 12.00 - 17.00

Uusi myymälämme on avattu Ratinan 3 krs.ssa! Lämpimästi tervetuloa ostoksille uuteen myymäläämme! Perjantaina 2.11 avoinna 12-18

Turku Hansa

Eerikinkatu 15, 20100 Turku
turku@scandinavianoutdoor.com
Телефон +358 10 3970 510
По выходным 9.00-20.00
Суббота 10.00-19.00
Воскресенье 12.00-18.00

Palvelemme Pyhäinpäivänä 2.11. klo 12 - 18 Tervetuloa!

Raisio Kuninkoja

Kuninkojankaari 1, 20320 Turku
kuninkoja@scandinavianoutdoor.com
Телефон +358 10 3970 560
По выходным 10:00 - 20:00
Суббота 10:00 - 18:00
Воскресенье 12:00 - 18:00

Pori

Siltapuistokatu 14, 28100 Pori
pori@scandinavianoutdoor.com
Телефон +358 10 3970 540
По выходным 10:00 - 20:00
Суббота 10:00 - 18:00
Воскресенье 12:00 - 18:00

Salo

Vilhonkatu 11-13, 24240 Salo
salo@scandinavianoutdoor.com
Телефон +358 10 3970 520
По выходным 10:00 - 18:00
Суббота 10:00 - 15:00
Воскресенье

Haglöfs Brand Outlet

Nilsaksenpolku 2, 01510 Vantaa
asiakaspalvelu@outdooroutlet.fi
Телефон +358 10 397 0419
По выходным 10:00 - 20:00
Суббота 10:00 - 18:00
Воскресенье 12:00 - 18:00

same as Vantaa Tammisto store

Verkkokauppa | Webstore

Lukkosepänkatu 7, 20320 Turku
sales@scandinavianoutdoor.com
Телефон +358 44 7751727
По выходным 8-16
Суббота
Воскресенье

Corporate Headquarters (Office Only, NO STORE).