Магазины Scandinavian Outdoor

Helsinki Forum

Yrjönkatu 29, 00100 Helsinki
forum@scandinavianoutdoor.com
Телефон +358 10 3970 410
По выходным
10-19
Суббота
10-18
Воскресенье
12-16

Vantaa Tammisto

Nilsaksenpolku 2, 01510 Vantaa
tammisto@scandinavianoutdoor.com
Телефон +358 10 397 0420
По выходным
10-20
Суббота
10-18
Воскресенье
12-18

Tampere Ratina

Vuolteenkatu 1, 3 krs., Tampere
tampere@scandinavianoutdoor.com
Телефон +358 103 970 430
По выходным
10-20
Суббота
10-18
Воскресенье
12-17

Hei, telttanäyttelymme on avattu!

Näyttely on avoinna arkisin klo 11-17 sekä lauantaisin 12-16

Muina aikoina kysy esittelyä henkilökunnaltamme myymälän puolelta!

Turku Hansa

Eerikinkatu 15, 20100 Turku
turku@scandinavianoutdoor.com
Телефон +358 10 3970 510
По выходным
09:00 - 20:00
Суббота
10:00 - 19:00
Воскресенье
12:00 - 18:00

Raisio Kuninkoja

Kuninkojankaari 1, 20320 Turku
kuninkoja@scandinavianoutdoor.com
Телефон +358 10 3970 560
По выходным
10:00 - 20:00
Суббота
10:00 - 18:00
Воскресенье
12:00 - 18:00

Pori

Siltapuistokatu 14, 28100 Pori
pori@scandinavianoutdoor.com
Телефон +358 10 3970 540
По выходным
10-20
Суббота
10-18
Воскресенье
12-18

Salo

Vilhonkatu 11-13, 24240 Salo
salo@scandinavianoutdoor.com
Телефон +358 10 3970 520
По выходным
10-18
Суббота
10-15
Воскресенье