Магазины Scandinavian Outdoor

Helsinki Forum

Yrjönkatu 29, 00100 Helsinki
forum@scandinavianoutdoor.com
Телефон +358 10 3970 410
По выходным 10:00 - 20:00
Суббота 10:00 - 18:00
Воскресенье 12:00 - 18:00

Jouluaatto 24.12. klo 9-13. Joulupäivä 25.12. Kiinni. Tapaninpäivä 26.12 klo 12-18. Uudenvuodenaatto 31.1 klo 10-18.

Vantaa Tammisto

Nilsaksenpolku 2, 01510 Vantaa
tammisto@scandinavianoutdoor.com
Телефон +358 10 397 0420
По выходным 10:00 - 20:00
Суббота 10:00 - 18:00
Воскресенье 12:00 - 18:00

24.12. Jouluaattona suljettu. 25.12. Joulupäivänä suljettu. 26.12. Tapaninpäivänä palvelemme 12-18. Tervetuloa!

Tampere Ratina

Vuolteenkatu 1, 3 krs., Tampere
tampere@scandinavianoutdoor.com
Телефон +358 103 970 430
По выходным 10.00 - 20.00
Суббота 10.00 - 18.00
Воскресенье 12.00 - 17.00

Sunnuntaisin välillä 24.11-22.12 olemme auki 12-18.

Turku Hansa

Eerikinkatu 15, 20100 Turku
turku@scandinavianoutdoor.com
Телефон +358 10 3970 510
По выходным 9.00-20.00
Суббота 10.00-19.00
Воскресенье 12.00-18.00

Joulukuun sunnuntait 22.12. asti klo 12.00 - 20.00 Jouluaatto 24.12. suljettu Joulupäivä 25.12. suljettu Tapaninpäivä 26.12. klo 12.00 - 18.00

Raisio Kuninkoja

Kuninkojankaari 1, 20320 Turku
kuninkoja@scandinavianoutdoor.com
Телефон +358 10 3970 560
По выходным 10:00 - 20:00
Суббота 10:00 - 18:00
Воскресенье 12:00 - 18:00

Pori

Siltapuistokatu 14, 28100 Pori
pori@scandinavianoutdoor.com
Телефон +358 10 3970 540
По выходным 10:00 - 20:00
Суббота 10:00 - 18:00
Воскресенье 12:00 - 18:00

Sunnuntaisin 17.11-22.12 klo 12-20

Salo

Vilhonkatu 11-13, 24240 Salo
salo@scandinavianoutdoor.com
Телефон +358 10 3970 520
По выходным 10:00 - 18:00
Суббота 10:00 - 15:00
Воскресенье

6.12. - closed 22.12. - open 12-16

Verkkokauppa | Webstore

Lukkosepänkatu 7, 20320 Turku
sales@scandinavianoutdoor.com
Телефон +358 44 7751727
По выходным 8-16
Суббота
Воскресенье

Corporate Headquarters (Office Only, NO STORE).